Slávnostné vztýčenie centrálneho piliera prístavby mrazeného skladu DC Madunice

Slávnostné vztýčenie centrálneho piliera prístavby mrazeného skladu DC Madunice

8.9.2022

Je to tu, priatelia! Po dlhých mesiacoch príprav projektu, prepočtov, získavania rôznych povolení, či prípravných – podporných prác sme začiatkom septembra oficiálne otvorili našu stavbu. Našej malej-veľkej slávnosti sa zúčastnili zástupcovia HOPI Holding – pán David Piškanin a pán Jiří Mlích a pozvanie prijalo aj niekoľko našich obchodných partnerov. Zastúpenie mala aj spoločnosť Dynamik Holding, ktorá je dodávateľom stavby. Zúčastnil sa aj tím nášho zákazníckeho servisu a nechýbali ani zástupcovia z ostatných oddelení. Podujatie prebehlo v príjemnej atmosfére, pričom centrálny stĺp novej mrazenej haly bol podpísaný, symbolicky poklepkaný a je ozdobený nasprejovanou grafikou, ktorá bude viditeľná v sklade aj v budúcnosti.

Veríme, že symbolické črepiny z fľaše sektu prinesú našej spoločnosti šťastie a už teraz sa tešíme na začiatok budúceho roka, na kedy je naplánované naskladňovanie prvých paliet tovaru našich zákazníkov.

Ponuka práce

všetky ponuky

Vodič/vodička solo vozidla

mzda: 0+ €

viac informácií

Vodič/vodička ťahača

mzda: 0+ €

viac informácií

Account manager pre Senec

V prípade, že nastúpiš, budeš: - pripravovať akvizíciu nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov - rozvíjať a budovať dobré vzťahy s obchodnými partnermi, zlepšovať imidž spoločnosti - udržiavať pravidelný kontakt so zákazníkmi (mailový, telefonický, osobný) - plánovať, organizovať a viesť jednotlivé obchodné rokovania - pripravovať prvotnú analýzu klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti - analyzovať zákaznícke potreby - pravidelne reportovať dosiahnuté obchodné výsledky za prideleného partnera - poskytovať odborné finančné poradenstvo potenciálnym a existujúcim zákazníkom - vyhľadávať nové obchodné príležitosti v danom odvetví, robiť prieskum trhu a aktivít konkurencie - mať zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov - zastupovať finančné, obchodné a marketingové a hodnotové záujmy finančnej spoločnosti - participovať pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov finančnej inštitúcie - vykonávať iné doplnkové práce, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné nadštandardné odmeňovanie - príležitosť na sebarealizáciu, osobný i kariérny rast - zázemie stabilnej rodinnej spoločnosti

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit