Rešpektujme sa, ide o život!

Rešpektujme sa, ide o život!

Takto znie hlavné heslo kampane, do ktorej sme sa zapojili spolu s ostatnými HOPI krajinami. Nielen v Čechách, ale i na Slovensku je cyklistika jedným z najobľúbenejších hobby športov. Napriek tomu sa cyklisti stávajú súčasťou dopravných nehôd najčastejšie z dôvodu nedodržania bezpečnej vzdialenosti pri ich obiehaní. Cieľom tejto kampane je zvýšenie povedomia o bezpečnosti na cestách pri obiehaní cyklistov a tiež šírenie myšlienky vzájomného rešpektu medzi vodičmi a cyklistami.

A prečo sme sa rozhodli podporiť túto iniciatívu?

    -Pretože bezpečnosť je v HOPI na 1. mieste

    -Pretože chceme ísť príkladom

    -Pretože „naše“ autá môžu šíriť túto myšlienku naprieč celým Slovenskom

Ambasádormi projektu sú Roman Kreuziger, Peter Sagan či Pavol Habera, ale stať sa ním môžete aj VY!!! A to dodržiavaním pravidiel a ohľaduplným správaním, či už na sedadle bicykla alebo za volantom. A tiež napríklad umiestnením samolepky na Váš automobil.

Samolepky môžete získať na recepciách našich distribučných centier. Poďme šíriť myšlienku rešpektu a bezpečnosti spolu!

Ponuka práce

všetky ponuky

Sales manager pre odvetvie dopravy

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku. Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom. V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Kaufland Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker