Follow us on

Projekt Madunice 2020

Projekt Madunice 2020

Rok 2020 je pre náš Madunický sklad rokom veľkých zmien. Na začiatku bol náš zámer zmodernizovať sklad, rozšíriť uličky rovnako, ako v Seneckom sklade. Medzitým nás náš veľký obchodný partner informoval o ukončení spolupráce s nami. K situácii sme sa postavili v duchu motta „Všetko zlé je na niečo dobré“. Poctivo sme sa pripravovali na akciu „Exit Kaufland“, ktorá sa uskutočnila posledný júnový víkend. Počas tejto úspešnej akcie sme s pomocou zohratého tímu skladníkov, v priebehu 20 hodín klientovi z nášho skladu odsťahovali 1379 ks paliet tovaru. Skvelú prácu odviedli naši skúsení vodiči, ktorí pri prevoze tovaru najazdili 5120km. Akcia bola vynikajúco naplánovaná a zvládnutá nielen z logistického, ale i časového hľadiska. Odchod Kauflandu sa dotkol všetkých našich oddelení. Veľká zodpovednosť bola a je na pleciach obchodného oddelenia, ktorého hlavnou úlohou v tom čase, bolo nahradiť odchádzajúceho klienta. Túto úlohu si naši kolegovia splnili a nový klient GeLiMa, a.s., už zaplnil „svoj“ sklad v priebehu novembra.

Vzniknutý časopriestor medzi odchodom Kauflandu a príchodom GeLiMy sme využili na plánované stavebné úpravy v sklade a jeho modernizáciu. V priebehu pol roka sme presťahovaním regálov medzi jednotlivými skladmi a tiež stavebnými úpravami a zmenami v elektroinštalácii vytvorili samostatný sklad pre klienta GeLiMa a.s. Regále v ostatných skladoch sú postavené tak, aby sa v širokých uličkách medzi nimi mohli bezpečne pohybovať nové retraky zn. Toyota, ktoré nahradili zastaralé systémové zakladače.

Prvky automatizácie sme zaviedli na príjem tovaru v podobe automatického príjmového dopravníka, ktorý od svojej skúšobnej prevádzky v polovici augusta, dnes už prepravuje 100% prijatých paliet do nášho skladu. Úsek expedície tovaru je ďalším, ktorý si vyžadoval automatizáciu. Preto sme sem umiestnili expedičný dopravník s automatickou baličkou paliet, ktoré prepravia a zabalia nielen palety klasických rozmerov, ale i menšie polpalety, ktoré začínajú byť čím ďalej tým viac preferované. V týchto dňoch prebieha skúšobná prevádzka nových pomocníkov.

Všetky tieto zmeny sa dejú za prísnych bezpečnostných a tiež proti-covidových opatrení. Naši kolegovia, ktorí obsluhujú spomínané automatické linky a stroje boli preškolení dodávateľskými firmami a sú dostatočne poučení na to, aby mohli linky a stroje bezpečne používať.

Popri zmenách v sklade sa dejú zmeny (doslova) aj na sklade, pretože na jeho streche v posledných mesiacoch vyrástla fotovoltaická elektráreň so solárnymi panelmi na ploche 4000m2. Spustenie jej prevádzky je naplánované na začiatok roka 2021 a už teraz máme veľkú radosť z toho, že sa môžeme podieľať na znížení emisií v ovzduší.

Všetkým zainteresovaným kolegom patrí obrovská vďaka za vloženú energiu a vynaloženú prácu. Len vďaka vášmu nasadeniu a tímovej práci sme pre nás vytvorili modernejšie a príjemnejšie pracovné prostredie. Vyťažme z neho teda maximum!

Ponuka práce

všetky ponuky

Picker/pickerka

mzda: 0+ €

viac informácií

Špeditér/-ka pre medzinárodnú dopravu

mzda: 0+ €

viac informácií

Hľadáme si kolegov - vodičov

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit