Nová spolupráca s Cyprian Slovakia

Nová spolupráca s Cyprian Slovakia

Náš obchodný tím úspešne zavŕšil niekoľko mesačné rokovania s novým obchodným partnerom Cyprian Slovakia s.r.o.

Tento ojedinelý startup projekt na Slovensku prináša na trh gastro balenia zemiakov vždy čerstvých na tanieri. Ide o zemiaky výlučne pestované na Slovensku, bez pridanej chémie so zachovanými výživnými látkami, chuťou a vôňou.

Cyprian ponúka zemiaky v 5 kg vákuových baleniach, nakrájané na drobné kocky, ktoré sú určené pre všetky druhy gastroprevádzok. Zemiaky možno použiť ako prílohu, upraviteľnú všetkými kulinárskymi spôsobmi a taktiež na prípravu zemiakových šalátov a iných lahôdok. Rovnako ponúka zemiakové odrezky, ktoré nájdu využitie pri príprave zemiakového cesta. Zjednodušia teda prípravu zemiakového pečiva či chleba, lokší, pirohov a ďalších iných dobrôt, ktoré sú práve pre spracovanie zemiakov do cesta veľmi prácne.

Unikátnosť tohto projektu spočíva v celkovom spracovaní zemiakov automatickou linkou. Triedenie, čistenie, krájanie aj balenie zemiakov prebieha bez kontaktu s ľudskou rukou, čo zabezpečuje ich sterilitu. Zemiaky sú varené a chladené šetrnou metódou SOUS – VIDE, vďaka ktorej zemiakové cesto nezredne a majonézové šaláty budú ešte lahodnejšie.

Sme veľmi radi, že práve s Cyprianom sme začali novú logistickú spoluprácu a sme ich hrdým partnerom už pri ich začiatkoch. Balenia zemiakov im budeme skladovať v chladenom sklade pri teplote +2 do +7 °C, pretože táto teplota je rozhodujúca, aby si zemiaky uchovali svoju chuť a vlastnosti. Rovnako im zastrešíme distribúciu k zákazníkom.

Veríme, že Cyprian nájde na našom trhu uplatnenie a naša spolupráca bude korektná a úspešná. Veľa šťastia Cyprian!

Ponuka práce

všetky ponuky

Vodič/vodička solo vozidla

mzda: 0+ €

viac informácií

Vodič/vodička ťahača

mzda: 0+ €

viac informácií

Account manager pre Senec

V prípade, že nastúpiš, budeš: - pripravovať akvizíciu nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov - rozvíjať a budovať dobré vzťahy s obchodnými partnermi, zlepšovať imidž spoločnosti - udržiavať pravidelný kontakt so zákazníkmi (mailový, telefonický, osobný) - plánovať, organizovať a viesť jednotlivé obchodné rokovania - pripravovať prvotnú analýzu klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti - analyzovať zákaznícke potreby - pravidelne reportovať dosiahnuté obchodné výsledky za prideleného partnera - poskytovať odborné finančné poradenstvo potenciálnym a existujúcim zákazníkom - vyhľadávať nové obchodné príležitosti v danom odvetví, robiť prieskum trhu a aktivít konkurencie - mať zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov - zastupovať finančné, obchodné a marketingové a hodnotové záujmy finančnej spoločnosti - participovať pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov finančnej inštitúcie - vykonávať iné doplnkové práce, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné nadštandardné odmeňovanie - príležitosť na sebarealizáciu, osobný i kariérny rast - zázemie stabilnej rodinnej spoločnosti

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit