Logistický obchod roka je na svete

Logistický obchod roka je na svete

HOPI s.r.o. podpísalo dlhodobú strategickú spoluprácu s NESTLE! Spoločnosť HOPI s.r.o. sa stala víťazom výberového konania vypísaného spoločnosťou NESTLE za účelom výberu nového poskytovateľa komplexných logistických služieb v strednej a východnej Európe.


Spoločnosť HOPI s.r.o. tak bude od konca roka 2020 zaisťovať pre NESTLE služby v oblasti skladovania, dopravy a služieb s pridanou hodnotou (VAS). Podpisom tejto spolupráce bude vytvorený nový logistický koncept zásobujúci tovarom krajiny v rámci strednej a východnej Európy z jedného miesta. Na vybudovanie tohoto distribučného centra a infraštruktúry investuje HOPI v Prostejove viac než 20 000 000 . Vznikne tak viac ako 160 nových pracovných pozícií.

V oblasti dopravy bude HOPI s.r.o. kompletne zaisťovať prepravu tovaru NESTLE do viacerých krajín strednej a východnej Európy vrátane dopravy pre e-shopy. Denne bude v novom logistickom centre vybavený až 100 kamiónov.

Tento trend konsolidácie skladov a vybudovanie komplexného logistického riešenia na mieru podľa individuálnych potrieb už HOPI realizovalo s partnermi ako sú P&G, Beiersdorf, Mondelez a ďalší.

Ponuka práce

všetky ponuky

V tomto distribučnom centre nie sú momentálne žiadne voľné pracovné pozície.

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit