Follow us on

​Jedinečná spolupráca

​Jedinečná spolupráca

V ostatných dňoch nás potešila príjemná správa v podobe uzavretia niekoľko mesačných obchodných rokovaní so spoločnosťou GeLiMa, a.s. Spoločnosť GeLiMa, a.s., je potravinársky podnik, ktorý je jednou zo štyroch dcérskych výrobných spoločností francúzskej skupiny Weishardt holding, štvrtého najväčšieho výrobcu želatíny na svete (www.weishardt.com).

Na Slovensku a v širokom okolí susedných krajín je výrobný profil spoločnosti GeLiMa, a.s. jedinečný a to robí všetkých pracovníkov v spoločnosti odborníkmi v tejto potravinárskej sekcii.

S takmer 200 ročnými skúsenosťami na trhu je dnes skupina Weishardt jedným z popredných svetových dodávateľov vysoko kvalitnej želatíny živočíšneho pôvodu a tiež kolagénu živočíšneho pôvodu. Rovnako zastrešuje aj dodávky texturizačných systémov pre potravinársky, nápojový, výživový, farmaceutický a kozmetický priemysel, ale i pre technické použitie. S podnikom GeLiMa, a.s., vlastní aj ďalšie 3 výrobné závody (v Kanade a vo Francúzsku), ktoré spolu so svojimi obchodnými prevádzkami zabezpečujú distribúciu želatíny do rôznych častí sveta (obchodné zastúpenie vo Francúzsku, Španielsku, Japonsku, Poľsku Maďarsku a Kanade).

Spoločnosti GeLiMa, a.s., budeme v našom mrazenom Madunickom sklade skladovať základné suroviny, pri teplote -18°C a zároveň zabezpečovať ich distribúciu do ich závodu v Liptovskom Mikuláši.

Cieľom spoločnosti GeLiMa, a.s., je uspokojiť najnáročnejších zákazníkov zaručením potravinovej bezpečnosti a sledovateľnosti. Našim cieľom je poskytnúť spoločnosti GeLiMa, a.s., služby na vysokej úrovni a byť ich hrdým partnerom v podnikaní.

Ponuka práce

všetky ponuky

Vedúci depa

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit