Follow us on

HOPI BEST DRIVER 2021 – Regionálne kolo SLOVENSKO

HOPI BEST DRIVER 2021 – Regionálne kolo SLOVENSKO

Predposlednú júnovú sobotu sme venovali našim kolegom – vodičom. Tým, vďaka ktorým sa tovar z našich skladov dostáva až do regálov potravín vo vašom meste, či obci.

Tento horúci deň sme si spestrili varením guláša, dobrou hudbou a osviežujúcim čapovaným nealkoholickým pivom. Popritom sme nezabudli ani na samotné súťažné disciplíny. Teoretický test zameraný na technické vedomosti o vozidlách a druhý test, ktorý bol zameraný na prvú pomoc. Následne si každý súťažiaci sadol za volant ťahača alebo solo vozidla (podľa súťažnej kategórie) a za prítomnosti rozhodcu absolvoval súťažnú jazdu. Jazda mala presne vytýčenú 20km-ovú trasu a viedla po obciach i po diaľnici. Počas jazdy rozhodca sledoval dodržiavanie bezpečnostných pravidiel súťažiacich, dodržiavanie dopravných predpisov a hodnotili sa aj priemerná rýchlosť a tiež spotreba vozidla.

Regionálne kolo súťaže absolvovalo 12 prihlásených kolegov v 2 kategóriách – Solo vozidlá a ťahače.

Z kategórie solo vozidiel postupujú do finálového kola obaja kolegovia Lukáš Bučka aj Oliver Mikulička.

V kategórii ťahačov si sily zmeralo 10 kolegov a výsledky boli veľmi tesné. Zo štvrtého miesta postupuje do finále Andrej Rusnák, so ziskom 52 bodov a s najlepším skóre v priemernej spotrebe spomedzi všetkých súťažiacich. Tretiu priečku obsadil Lukáš Blaško s 60 bodmi. Na základe spomínaných tesných výsledkov sme ustúpili od obsadenia druhej priečky. „Naše dvojičky“ – bratia Blštákovci spolu obsadili prvé miesto súťaže. Obaja – Matúš aj Marcel získali po 62 bodov.

Všetkým kolegom, ktorí sa tento slnečný deň rozhodli stráviť spolu s nami veľmi pekne ďakujeme za účasť na podujatí. Postupujúcim kolegom srdečne blahoželáme k víťazstvu a postupu do medzinárodného finále, ktoré sa uskutoční v septembri 2021 v Jažloviciach. Tu si naši vodiči zasúťažia s kolegami z Čiech a Maďarska.

Zlomte väz, páni!!!

Ponuka práce

všetky ponuky

V tomto distribučnom centre nie sú momentálne žiadne voľné pracovné pozície.

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit