Follow us on

Drobná distribúcia s HOPI SK

Drobná distribúcia s HOPI SK

Náš manažérsky tím už dlhšie pracoval na novom projekte, ktorý vzišiel z potreby rozšírenia našich služieb a priblíženia sa potrebám zákazníka. Tie v súčasnosti nabrali trend menších objednávok, ktoré je potrebné zavážať na odberné miesta – teda malé predajne. Motto projektu „HOPI v každej dedine“ je príznačné. Našim cieľom je rozšíriť drobnú/kartónovú distribúciu po celom Slovensku.

Príprava projektu, zbieranie informácií, prieskum trhu, obchodné stretnutia s potenciálnymi zákazníkmi a podobné potrebné aktivity trvali viac ako rok. Od nového roka sme vytvorili a obsadili novú pracovnú pozíciu – Logistického manažéra pre Xdock a drobnú distribúciu. Pozície a zároveň novej výzvy sa zhostil náš skúsený kolega Marek Nízky. Vďaka skvelej tímovej spolupráci kolegov z rôznych oddelení tento projekt nabral reálne kontúry už v priebehu niekoľkých mesiacov. Od februára 2021 službu ponúkame a poskytujeme na západnom Slovensku zatiaľ jednému klientovi. S ďalšími sme vo finálnych rokovaniach.

Nová služba so sebou prináša aj istotu práce pre našich kolegov nielen v skladoch, ale tiež na doprave. V dnešnej, covidovej dobe túto skutočnosť považujeme za veľmi pozitívny signál smerom k našim kolegom. Službu kartónovej distribúcie poskytujeme vo všetkých teplotných režimoch (od suchého, cez chladený až po mrazený), minimálne 5 dní v týždni. Zabezpečujeme ju internou dopravou - flotilou nových mraziarenských/chladiarenských dodávok s kontrolovanou teplotou, ale i externou dopravnou spoločnosťou. Cieľom kartónovej distribúcie je znížiť náklady súvisiace s dopravou tovaru nášho zákazníka na malé prevádzky. Tovar zákazníci dovezú k nám na vopred dohodnuté DC a my ho za nich rozvezieme na všetky potrebné filiálky v rámci našich plánovaných trás.

Našim cieľom je zabezpečovať kartónovú distribúciu z väčšiny našich DC – Senec, Madunice, Ružomberok a Prešov. V blízkej budúcnosti plánujeme na strednom Slovensku otvoriť ďalšie Cross-dockové centrum. Každé z týchto miest má svoju kľúčovú polohu v danom regióne a prostredníctvom nich dosiahneme aj motto: „HOPI v každej dedine“. Zverte drobnú distribúciu svojho chladeného a mrazeného tovaru na profesionálov a staňte sa aj vy súčasťou tohto projektu. Naši kolegovia Michal Hajkovský (Business developer) a Marek Nízky (Logistický manažér) Vám radi pomôžu nájsť to správne riešenie pre váš biznis.

Ponuka práce

všetky ponuky

Vedúci depa

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit