Follow us on

Ďalšie vozidlá Scania do našej flotily

Ďalšie vozidlá Scania do našej flotily

Ďalšie vozidlá Scania do našej flotily

Začiatkom júla sme rozšírili našu flotilu nákladných vozidiel o päť solo vozidiel značky Scania P 250 a P 280 s chladiarenskými nadstavbami Lamberet od spoločnosti Thermo King.

Vozidlá Scania P 250 poháňa 7-litrový motor s výkonom 250 k a max. krútiacim momentom 1 100 Nm, vozidlá P 280 poháňa rovnako 7-litrový agregát s výkonom 280 k a max. krútiacim momentom 1 200 Nm. Oba motory spĺňajú emisnú normu Euro 6. Na vozidlách sú osadené nadstavby Lamberet s chladiarenskými agregátmi Thermo King T-800R s funkciou Europe All Whisper, ktorá významne znižuje hlučnosť chodu agregátu. Technológia značky Thermo King využívajúca chladivá novej generácie R-452A takmer o polovicu znižuje vplyv na globálne otepľovanie, čo nadväzuje na úsilie našej spoločnosti o ochranu životného prostredia.

Ochrana životného prostredia so Scania Ecolution

Snahu o ochranu životného prostredia už dlhodobo deklarujeme aj využívaním programu Scania Ecolution. Program Scania Ecolution využívame v podstate od začiatku nášho fungovania. Našim hlavným cieľom je ekológia, nie rýchla jazda. Vďaka Scania Ecolution spĺňame ekologické aspekty, znižujeme emisie a snažíme sa o trvalo udržateľnú dopravu.

Vodič má vďaka Scania Ecolution priamo na palubnej doske okamžitú spätnú väzbu na štýl svojej jazdy – ako jazdí, či predvída, ako brzdí, ako pracuje s plynom a pod. Za toto mu systém dáva hodnotenie hviezdičkami a v rámci tohto sú vodiči medzi sebou dosť súťaživí, radi si porovnávajú výsledky a snažia sa zlepšovať. Teda jazdiť čo najekologickejšie.

Kompletná starostlivosť Scania

Pre svoju flotilu využívame kompletný servis a asistenčné služby značky Scania. Naši vodiči tak majú zabezpečený kompletný servis vozidla, nemusia riešiť žiadne opravy. Ak aj nastane porucha, vozidlo odstavia v servise Scania kdekoľvek na Slovensku. Ak je to mimo Senca a oprava nie je možná na počkanie, dostanú náhradné osobné vozidlo, s ktorým sa môžu dopraviť späť na základňu. Alebo ak vozidlo dostane defekt, vodič iba zavolá na asistenčnú službu, ktorá príde k vozidlu a defekt opraví. Pre vodičov je to veľká pomoc.

Aj týmto spôsobom chceme vyjsť v ústrety našim vodičom a uľahčiť im náročnú prácu. Plne si uvedomujeme, že povolanie vodiča nie je jednoduchá práca. Naši vodiči každý deň bežne vykladajú 20 paliet tovaru na 15 zastávkach. To znamená, že musia 15-krát zastaviť, 15-krát nacúvať, spustiť čelo dole, vyložiť palety, potom čelo zdvihnúť hore. Ich deň má 8 niekedy až 10 hodín, je to náročné povolanie. My sme im za túto prácu vďační, preto sa im snažíme dodať vo vozidlách všetko, čo potrebujú. Rovnako aj služby, aby si vodič mohol iba sadnúť za volant a jazdiť. Naši vodiči dokazujú svoje kvality denne a nepochybne si takéto služby zaslúžia.

Veľa šťastných kilometrov, kolegovia!

Ponuka práce

všetky ponuky

Špeditér/Špeditérka

mzda: 0+ €

viac informácií

Picker/pickerka

mzda: 0+ €

viac informácií

Hľadáme si kolegov - vodičov

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit